Sprawny i niezawodny zespół o rozbudowanych kompetencjach, doskonałe wyposażenie i szeroka oferta sprawiają, że nasze Centrum Serwisowe to idealny partner biznesowy, który zapewnia komfortową obsługę użytkownikom firmowej floty samochodowej.

Wiemy, że podstawą współpracy muszą być atrakcyjne warunki. Oferta Auto Borawski dla klientów biznesowych to wymierne korzyści:

  • finansowe – rabaty w odniesieniu do całego zakresu świadczonych usług, oferty promocyjne, przygotowywane indywidualnie dla każdego klienta.
  • wizerunkowe – sprawna, zadbana flota, wspierająca budowę dobrego wizerunku w oczach klientów i pewność bezpieczeństwa użytkowników floty.
  • organizacyjne – dostępność i dyspozycyjność naszego zespołu, stały kontakt – 24h/7 i troska o przyjaźnie łatwą współpracę. Zależy nam na komforcie naszych klientów - pewności, poczuciu kompleksowej opieki i potwierdzonej rzeczywistością wygodzie, wynikającej z krótkich terminów, szybkich napraw i dbaniu o bezawaryjność i bezpieczeństwo floty. Jeśli to tylko możliwe, naprawy przy współpracy biznesowej nie przekraczają jednego dnia roboczego.
  • innowacyjne i przejrzyste – udostępniamy nowoczesny terminal do obsługi floty. Dzięki niemu, klient ma podgląd statusu realizacji zleceń, możliwość sprawnego zarządzania naprawami, rejestracji pojazdów i historii ich eksploatacji, może planować terminarz napraw i posiada klarowny podgląd rozliczeń za obsługę w serwisie.