Częścią Grupy AutoBorawski jest marka SpeedTronic – wysokiej jakości brand, specjalizujący się w chip tuningu i szerokiej ofercie innych modyfikacji. Obsługujemy:

  • samochody osobowe
  • samochody ciężarowe
  • traktory
  • maszyny budowlane

 

W Auto Borawski oferujemy usługę profesjonalnego chip tuningu.

Polega na elektronicznym zwiększeniu mocy wraz z momentem obrotowym. Zmiany są możliwe dzięki modyfikacji oprogramowania w jednostce sterującej pracą silnika (ecu). W każdym samochodzie producent pozostawia tzw. rezerwę mocy, którą my wykorzystujemy do poprawienia parametrów.

Większość modeli tuningowana jest po złączu obd2, w takim przypadku nie jest konieczne wyjmowanie sterownika. Nie jest to jednak możliwe w przypadku wszystkich samochodów. Niektóre modele i roczniki posiadają blokady anty-tuningowe (tuning protection).

W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, najwyższej jakości urządzenia, eliminując ryzyko uszkodzenia sterownika ecu. Obsługujemy wszystkie marki samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych (starsze, nowsze ze sterownikami edc 17 tricore oraz denso).

Wykonywany przez nas tuning zapewnia bezpieczny przyrost mocy rzędu 20-30% (wykres przed modyfikacją i po jej zakończeniu). Każdy samochód traktujemy indywidualnie, wykorzystując wykres z hamowni.

Efektem przeprowadzonego przez Auto Borawski tuningu jest zwiększenie mocy i momentu oraz zmniejszenie spalania na poziomie od 5 aż do 20%.