Zajmujemy się pojazdami wszystkich marek. Każdy klient może liczyć na profesjonalne podejście i troskę o jego samochód. Niezależnie od tego jak skomplikowany jest problem, zrobimy wszystko, żeby  go rozwiązać.

Na rynku usług motoryzacyjnych funkcjonujemy od 1994 roku. Przez ten czas zdobyliśmy mnóstwo wiedzy i doświadczenia, dzięki którym możemy świadczyć najwyższej jakości usługi w fachowym podejściu i niewygórowanych cenach. Nie obawiamy się o nasze standardy – wszystkie usługi objęte są gwarancją.

Dbając o bogatą ofertę, współpracujemy z placówkami, wytwórcami i dystrybutorami nie tylko na terenie Łomży, ale także całej Polski – dzięki temu możemy oferować naprawy i obsługę w zasadzie każdego rodzaju podzespołu, bez względu na markę samochodu, a wszystko to na bieżąco i bez długich terminów oczekiwania. A żeby usprawnić proces komunikacji, klient pozostawiający nam swój pojazd, na życzenie może otrzymywać bieżące informacje o statusie zlecenia za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej.


Dla klientów  ceniących sobie niezawodność, posiadamy samochody zastępcze.